SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bestick 1502308
nr 150 2308
Bestick
10 del, Silver, 1800-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 maj 2002
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.